Jonavos g. 62A, Kaunas (8-37) 792514

Daugiauapie mus

Netoli senamiesčio įsikūrusi kavinė, baras, restoranas „Pas Prancišką“ savo lankytojus aptarnauja jau daug metų. Tai mūsų tėvų ir senelių dvasia, trečios kartos šeimos verslas.

Mylime savo darbą, todėl atliekame jį kokybiškai, nuolat judame į priekį, esame atviri įvairioms inovacijoms. Per šį laiką buvo suformuotas kvalifikuotas virėjų kolektyvas bei darni padavėjų komanda.

Augome būdami kartu su Jumis. Tobulėjome kulinarinėje erdvėje. Palengva kopėme laiptais aukštyn. Ilgametė įmonės patirtis, artimas bendradarbiavimas su klientu išliko iki šiol, nes Jūs mums rūpite ir mes dėl Jūsų esame.

Restoranas „Pas Prancišką“ jau daug metų džiugina savo lankytojus lietuviškos bei europietiškos virtuvės patiekalai. Didelis patiekalų pasirinkimas, o darbo dienomis skubantiems yra siūlomi kompleksiniai dienos pietūs ypač patraukliomis kainomis, nuo ko nenukenčia nei kiekybė, nei kokybė.


Mūsų svečiai renkasi sotų ir gardų tradicinį lietuvišką maistą. Džiaugiamės savo virėjais kuriuos įvertinti galite ir Jūs, paragavę klasikinių, bet neeiliniais tapusių patiekalų. Valgiaraštyje rasite kokybiškos ir įvairios mėsos kepsnių iš kiaulienos, jautienos ar vištienos. Iš plataus meniu patiekalą išsirinks net išrankiausias klientas.

Kauniečiai ir miesto svečiai vertina ne tik už gardų maistą bet ir jaukią atmosferą.

Restoranas atveria duris 10:00 nuo pirmadienio iki penktadienio ir 12:00 šeštadienį. Dienos pietūs patiekiami darbo dienomis nuo 11:00 iki 15:00 valandos.

Mūsų privalumas – patogus susisiekimas, yra galimybė parkuoti automobilį.

Mūsų misija – patenkinti išrankiausio kliento poreikius, džiuginti svečius skaniu maistu ir puikiu aptarnavimu.